Ворог зробив спроби прориву біля Вовчанська та бої на Куп’янському напрямку – що відомо

10.02.2026  08:22
Протягом доби російські війська активізували атаки на Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках. Зафіксовано кілька штурмових спроб поблизу прикордонних населених пунктів Харківщини.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку російські підрозділи п’ять разів намагалися здійснити прорив у районах Приліпки, Зеленого та Вовчанська. Йдеться про серію атак протягом доби, під час яких противник намагався змінити ситуацію на окремих ділянках фронту.

На Куп’янському напрямку, за наявною інформацією, минулої доби сталося три бойові зіткнення. Активність ворога фіксували поблизу населених пунктів Піщане та Довгеньке. 

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині ворог п’ять разів атакував у бік Приліпкиа, Зеленого та Вовчанська.