У КП «ХТМ» зазначили, що усі розрахунки базуються на реальних даних про подачу тепла мешканцям Харкова

09.02.2026  19:59
Тепловики Харкова роз’яснили, що нарахування за спожиту теплову енергію здійснюється відповідно до фактичного часу та якості надання послуг.
Як повідомляє РЕДПОСТ, на підприємстві зазначили, що всі розрахунки базуються на реальних даних про подачу тепла до будинків. Якщо протягом місяця послуга надавалася не в повному обсязі або з перервами, це обов’язково враховується у платіжках.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Водночас на підприємстві зазначили: перерахунок за поточний місяць відображається у квитанціях наступного періоду - після того, як фахівці отримають та опрацюють фактичні показники.