Як повідомляє РЕДПОСТ, працівники КП «Центральний парк» протягом усього минулого вікенду активно боролися з ожеледицею на доріжках і майданчиках для відпочинку в саду Шевченка та Центральному парку.
Роботи продовжуються і сьогодні. Комунальники обробляють стежки спеціальними протиожеледними засобами та вивозять накопичений лід. Пріоритетом залишається забезпечення безпечного пересування мешканців міста в умовах ожеледиці.