Комунальники посилено працюють через ожеледицю в парках Харкова

09.02.2026  11:29
У Центральному парку та саду Шевченка комунальники обробляють доріжки протиожеледними засобами для безпечного пересування харків’ян.

 

Як повідомляє РЕДПОСТ, працівники КП «Центральний парк» протягом усього минулого вікенду активно боролися з ожеледицею на доріжках і майданчиках для відпочинку в саду Шевченка та Центральному парку.

Роботи продовжуються і сьогодні. Комунальники обробляють стежки спеціальними протиожеледними засобами та вивозять накопичений лід. Пріоритетом залишається забезпечення безпечного пересування мешканців міста в умовах ожеледиці.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники усувають ожеледицю.