У Харкові та Харківській області запроваджено графіки аварійних відключень для стабілізації роботи енергомережі. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Одночасно продовжують діяти погодинні графіки відключень.
Місцева влада нагадує споживачам, що через ворожі обстріли енергетичної інфраструктури ситуація залишається складною. Жителям радять з розумінням ставитися до тимчасових обмежень електропостачання та дотримуватися заходів безпеки.