Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
ЖКГ
Главная
/
Новини Харкова
/
ЖКГ
Харківські комунальники усувають ожеледицю
07.02.2026 17:50
Сьогодні упродовж дня вони усувають ожеледицю на дорогах, пішохідних зонах та у дворах багатоповерхівок.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на КП ''Шляхрембуд''.
Комунальники посипають проїжджу частину, тротуари та прибудинкові території протиожеледними матеріалами.
Також вони очищають вулиці від талого снігу та льоду, щоб забезпечити безпечний рух транспорту й пішоходів.
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, що у Харкові
відновили роботу 25 ліфтів.