Працівники КП ‘’Шляхрембуд’’
продовжують очищати від залишків снігу та криги дорожнє покриття, тротуари, зупиночні кишені, пішохідні переходи, внутрішньоквартальні проїзди, прилеглі до багатоквартирних будинків території, передає
РЕДПОСТ.
Також комунальники посипають їх протиожеледними матеріалами. Окрім цього, вони щоденно слідкують за належним санітарним станом територій.
За тиждень КП ''Шляхрембуд'' вивезло більше ніж 9 тис. куб. снігу та криги.