У Харкові о 00:32 бригада №408 виїхала на екстрений виклик до 42-річної жінки з гострим інфарктом міокарда з елевацією сегмента ST. Під час надання допомоги пацієнтка двічі пережила зупинку кровообігу. Завдяки злагодженим діям парамедика Дмитра Бутенка та ЕМТ В’ячеслава Валуєва життєві функції були відновлені.
О 03:22 у Нововодолазькій громаді бригада №2102 надала допомогу 54-річній жінці з аналогічним діагнозом. Під час транспортування до лікарні пацієнтка зазнала раптової зупинки серця. Негайні реанімаційні заходи парамедика Марини Бережної та ЕМТ Миколи Світличного дозволили стабілізувати стан і врятувати життя.