Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Дергачівській громаді збудували першу підземну школу.
Підземна школа налічує 20 кабінетів і розрахована на навчання 400 дітей в одну зміну.
У закладі облаштували
-
медичні та методичні приміщення,
-
кімнату адміністратора,
-
буфет-їдальню,
-
зони для зберігання продуктів і води,
-
роздягальні,
-
санвузли – у тому числі для осіб з інвалідністю.
Площа об’єкта – близько 1,5 тисячі квадратних метрів.
Загалом у приміщенні одночасно можуть перебувати до 1500 осіб.
Підземну школу укомплектували всім необхідним: від меблів і побутової техніки до аптечок та господарського інвентаря. У будівництві брали участь партнери Харківщини - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та благодійна організація «Helvetas Swiss Intercooperation в Україні».
Для закладу за співфінансування з місцевого бюджету придбали два шкільні автобуси, адаптовані для маломобільних груп населення, навчальне обладнання та комп’ютерну техніку.
В регіоні вже завершили будівництво 17 підземних шкіл, що дасть змогу додатково охопити офлайн-освітою близько 20 тисяч учнів.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у Шевченківському районі Харкова
відкрили ще одну метрошколу.