Куди спрямували гроші Зимової підтримки українці

02.02.2026  19:51
Громадяни України продовжують використовувати виплати і можливості в межах урядової програми.
Як повідомляє РЕДПОСТ, за інформацією Кабміну, у межах програми українці вже використали понад 12 млрд грн допомоги.
  • Найбільше коштами користуються для оплати комунальних послуг — 79,8%.
  • Також виплати спрямовували на купівлю продуктів в супермаркетах — 5,5% та
  • придбання ліків — 6,2%.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав,що матусі Харкова отримають грошову допомогу.