Комунальники Харкова працюють у посиленому режим

02.02.2026  19:16
Фахівці Харкова створюють комфорт та безпеку руху містянам.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Немишлянському районі комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити безпеку руху пішоходів і транспорту.
 
 
Філії комунальних підприємств проводять посипку протиожеледними матеріалами та регулярно прибирають слизькі й небезпечні ділянки. Особливу увагу приділяють місцям із найбільшим пішохідним навантаженням.
 
Нагадаємо, ранше РЕДПОСТ писав, що за три дні вивезено майже чотири тисячі кубометрів льоду та снігу.