Як повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на КП «Шляхрембуд», в Харкові тривають роботи з ліквідації наслідків складних погодних умов.
Після крижаного дощу, який змінився снігопадом, працівники підприємства зосередилися на очищенні вулично-дорожньої мережі від снігу та обробці покриття протиожеледною сумішшю.
Паралельно комунальники активно працюють на прибудинкових територіях, щоб зменшити ризики травмування пішоходів і ускладнення руху транспорту. Підприємство задіяло посилений режим роботи з метою стабілізації дорожньої ситуації та якнайшвидшого відновлення безпечних умов пересування в місті.