Так, за минулий тиждень вони навели лад на території площею 6,2 га. Комунальники прибрали два сухостійні дерева та вивезли 28 куб. м сміття.
Крім того, вони розчищали сніг на меморіалах, центральних алеях, під’їздах і тротуарах, посипали їх піщано-сольовою сумішшю.