Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог дев’ять разів намагався прорвати оборонні рубежі українських захисників. Штурмові дії фіксувалися в районах населених пунктів Зелене, Вовчанськ, Приліпка, Стариця, а також у напрямку Ізбицького.
На Куп’янському напрямку протягом доби відбулося сім атак противника. Окупанти намагалися просунутися у бік Піщаного та Петропавлівки, однак українські оборонці відбили всі штурми.