Харківські комунальники здали кров для військових та цивільних

22.01.2026  17:34
Десятки харківських енергетиків долучилися до акції "Кров рятує життя".
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, понад 60 працівників "Харківобленерго" здали кров для військових та цивільних. Акція "Кров рятує життя", проводиться у товаристві на регулярній основі з 2022 року. Кожні два місяці донори збираються, щоб допомогти тим, кому це життєво необхідно: пораненим військовим, постраждалим цивільним, а також хворим, які потребують переливання.
 
 
За словами медиків Обласного центру служби кровічерез часті обстріли нестача крові, на жаль, відчувається постійно.
 
 
Донацію організували в укритті товариства. Через обмеження електропостачання, які зараз діють в Харкові та області, довелося підключити резервне живлення. Завдяки цьому, захід пройшов за планом.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram