Як повідомляє
РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі зазначив що протягом останнього тижня ворог активно і цілеспрямовано атакує об’єкти критичної інфраструктури, які забезпечують енерго- та теплопостачання в місті.
«У всіх містах України є великий дефіцит електроенергії, і Харків не виняток. Через це ми маємо аварійні та планові відключення, які не завжди йдуть за графіками, адже немає напруги. Енергетики спільно з комунальними службами безперервно працюють, щоб якнайшвидше усунути наслідки ворожих атак і відновити все, що накоїв ворог», - зазначив мер.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов відвідав пункт видачі гарячого харчування.