У Харкові та Харківській області для стабілізації роботи енергосистеми застосовуються графіки аварійних відключень електроенергії. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Паралельно з цим продовжують діяти погодинні графіки знеструмлень. Такі заходи є вимушеними та пов’язані з наслідками ворожих ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури в різних регіонах України.
Енергетики просять споживачів поставитися до тимчасових обмежень із розумінням та за можливості раціонально користуватися електроенергією в періоди її подачі.