Протягом останньої доби російська армія атакувала Харківщину ударними безпілотниками різних типів. Під ураження потрапили шість населених пунктів регіону. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.
Окупанти застосували п’ять БпЛА типу «Герань-2», чотири дрони «Молнія» та один fpv-дрон. Обстріли спричинили руйнування та пошкодження цивільних об’єктів.
У Богодухівському районі зафіксовано удар по приватній садибі у Золочеві, де пошкоджено житловий будинок, господарські споруди, автомобіль та ангар. Також ударом зачеплено залізничну інфраструктуру в селі Маяк.
У Куп’янському районі пошкоджено приватний будинок у Великому Бурлуку.
Попри руйнування, постраждалих серед цивільного населення немає.
Крім того, у Лозовій транзитний евакуаційний пункт прийняв 13 людей, які вимушено залишили небезпечні території. Від початку роботи пункту зареєстровано 16 437 евакуйованих.