Протягом останньої доби російські війська активізували наступальні дії на Харківському напрямку. За даними командування, ворог здійснив 17 атак у різних районах області. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку зафіксовано десять спроб штурму позицій українських військ у районах Приліпки, Стариці, Вовчанська та Зеленого.
Окремо на Куп’янському напрямку противник провів сім атак у районі Степової Новоселівки та в напрямку Богуславки й Нової Кругляківки.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що минулої доби під ворожі удари потрапили м. Харків і п’ять населених пунктів Харківської області.