Близько першої години дня 5 січня військові рф почали ракетний обстріл Харків. За попередньою інформацією, один удар припав по Слобідському району Харкова – там сталося влучання по промисловій зоні міста. Про це міський голова Ігор Терехов написав у своєму телеграм-каналі, передає РЕДПОСТ.
Пізніше міський голова повідомив про ще один удар по місту. Приблизно у тому ж районі.
О 12.58 Ігор Терехов підтвердив третій ракетний удар по місту.
Згодом мер Харкова написав, що місто зазнало ще два – четвертий та п'ятий – ракетні удари.
На цей момент інформація про постраждалих та масштаби руйнувань уточнюється.
Обстріл триває. Міські та аварійно-рятувальні служби стежать за ситуацією та повідомляють про необхідність дотримання правил безпеки.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби під ворожими ударами перебували місто Харків і сім населених пунктів Харківської області.