У Харківській області розшукували зниклого хлопчика, який пішов до бабусі

02.01.2026  11:55
1 січня до відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення 15-річного мешканця селища Золочів.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Поліцейські встановили, що ввечері 31 грудня хлопець вийшов із дому та пішов до своєї бабусі, яка проживає в сусідньому селищі Макариха. Проте до місця призначення він не дійшов і перестав виходити на зв’язок.
 
У результаті проведення оперативно-розшукових заходів вночі 2 січня поліцейські встановили місцезнаходження неповнолітнього. Як з’ясувалося, хлопець перебував у свого товариша. 
 
З хлопцем поліцейські провели профілактичну бесіду та повернули додому.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові розкрили оборудку, де медпрацівники допомагали пацієнтам у збуті метадону.