Як повідомляє РЕДПОСТ, в Харкові працівники комунального підприємства «Шляхрембуд» продовжують роботи на місці ворожого обстрілу в Шевченківському районі міста.
Комунальники прибирають бите скло та уламки з проїжджої частини, очищають територію біля пошкоджених житлових будинків і впорядковують прилеглий простір.
Роботи спрямовані на усунення наслідків удару та відновлення безпечного пересування транспорту і пішоходів у постраждалому районі.