Завдяки підтримці небайдужих людей вдалося зібрати дві тонни речей, що повністю покриє потреби притулку на зимовий період, передає
РЕДПОСТ.
До збору долучилися жителі Харкова та інших міст. Зібраними речами вже утеплено собачі будки та місця для котів.
Збір теплих речей завершено. На підприємстві дякують усім, хто долучився до ініціативи.