Харків’яни зібрали дві тонни речей для тварин у притулку

26.12.2025  16:50
У КП «Центр поводження з тваринами» підбили підсумки щорічного збору теплих речей.
 
Завдяки підтримці небайдужих людей вдалося зібрати дві тонни речей, що повністю покриє потреби притулку на зимовий період, передає РЕДПОСТ.
 
До збору долучилися жителі Харкова та інших міст. Зібраними речами вже утеплено собачі будки та місця для котів.
 
 
Збір теплих речей завершено. На підприємстві дякують усім, хто долучився до ініціативи. 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські ветеринари знову врятували чотирилапого.