У Харкові на станції метро відбувся концерт (фото)

26.12.2025  15:15
Його провели в рамках творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
На станції метро «Університет» пройшов святковий захід.
 
 
У різдвяній концертній програмі взяли участь майстри мистецтв і артисти театру народної музики України «Обереги», тріо бандуристок «ЗореДана» і народний ансамбль танцю «Буревісник».
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram