Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
Суспільство
Главная
/
Новини Харкова
/
Суспільство
У Харкові на станції метро відбувся концерт (фото)
26.12.2025 15:15
Його провели в рамках творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на Харківську міську раду.
На станції метро «Університет» пройшов святковий захід.
У різдвяній концертній програмі взяли участь майстри мистецтв і артисти театру народної музики України «Обереги», тріо бандуристок «ЗореДана» і народний ансамбль танцю «Буревісник».
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, що
у харківському метро триває "Марафон колядок".