У Харкові та Харківській області введено графіки аварійних відключень електроенергії для стабілізації ситуації в енергомережі. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Одночасно продовжують діяти графіки погодинних відключень.
Влада та енергопостачальні компанії просять мешканців з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.