На Харківщині Сили оборони відбили десять штурмів ворога

24.12.2025  08:11
Українські захисники стримують наступальні дії ворога на Південно-Слобожанському та Куп'янському напрямках.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку українські оборонці чотири рази протидіяли спробам противника зламати оборонні лінії. Атаки були зосереджені в районі населеного пункту Приліпка, а також у напрямку населеного пункту Григорівка.

На Куп'янському напрямку впродовж минулої доби було зафіксовано шість ворожих атак. Українські сили оборони відбили штурмові дії противника, зокрема в районі населеного пункту Кругляківка, а також у напрямках на Петропавлівку та Піщане.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині за добу зафіксували 17 атак ворога на двох напрямках.