Працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області проаналізували стан аварійності та прийшли до висновку, що найбільше аварій з потерпілими в минулому місяці сталися з причини порушення швидкості руху та недотримання безпечної дистанції.
Серед інших основних чинників скоєння ДТП з потерпілими поліцейські відмітили виїзд на смугу зустрічного руху. Також значна кількість аварій трапились в результаті зіткнення й наїзду на пішоходів.
Згідно з аналізом поліцейських протягом звітного періоду збільшилась кількість автопригод з потерпілими за участі пішоходів. В результаті таких ДТП загинули 23 пішоходи, 62 - отримали травми різного ступеня.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що харківські медики надали на
допомогу постраждалим у ДТП у Полтавській області.