Як повідомляє
РЕДПОСТ, в ефірі «Радіо НВ» Ігор Терехов зазначив, що муніципальні підприємства постійно працюють та взаємодіють з державними установами для ефективної діяльності, зокрема під час усунення наслідків обстрілів.
«Ми всі допомагаємо одне одному. Наші комунальні служби - найкращі в Україні! В перші дні війни під кулями комунальники прибирали, вивозили сміття. Пам’ятаю, як було влучання в сміттєвоз, але ніхто не злякався. Всі уламки витягли з машини та поїхали наступного дня далі. Така ж ситуація з муніципальним громадським транспортом. Так, дуже складно, але всі працюють, бо розуміють, що від цього залежить життя людей», - наголосив Ігор Терехов.