Як повідомляє
РЕДПОСТ, росіяни вдарили по греблі Печенізького водосховища. Про це
поінформував начальник Печенізької СВА Олександр Гусаров.
Рух по дорожньому полотну припинено.
Очільник СВА закликав населення зберігати спокій, слідкувати за подальшими оголошеннями й читати тільки офіційну та перевірену інформацію.