Справа в тому, що статус групового захисту, який дає право жити та працювати в цій країні з 2022 року, спливає у грудні. Між тим рішення про продовження досі немає. Якщо рішення не буде вчасно ухвалено, десятки тисяч українців можуть раптово опинитися поза законом.