Окупанти знову атакували газову інфраструктуру України

02.12.2025  16:05
Протягом 1 і 2 грудня росія завдала низку ударів по українській газовій інфраструктурі.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Міністерство енергетики України.
 
Ворожі дрони атакували цивільні об’єкти, що забезпечують видобуток та зберігання газу.
 
Ніхто з працівників не постраждав. Водночас є руйнування на об’єктах.
 
Рятувальники і оперативні служби працюють над усуненням наслідків атаки. Газовики розпочнуть відновлювальні роботи щойно отримають дозвіл ДСНС.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби російські війська атакували шість населених пунктів області.