Із селища Великий Бурлук рятувальники евакуювали людей

28.11.2025  12:36
28 листопада рятувальники ДСНС брали участь у заходах з обов’язкової евакуації жителів Куп’янського району Харківської області.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС Харківщини.
 
За допомогою спеціального транспортного засобу із селища Великий Бурлук було евакуйовано 2 літніх людей.
 
В евакуаційних заходах взяли участь 3 співробітників ДСНС, включно з офіцером-рятувальником громади.
 
«Нагадуємо жителям населених пунктів, де запроваджено обов’язкову евакуацію: дбайте про своє життя та безпеку! Не наражайте себе на небезпеку – переміщуйтеся до захищених зон.
 
На Харківщині функціонує цілодобова «гаряча лінія» з питань евакуації, створена за підтримки благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр».
 
Звертайтеся за номерами: 0-800-33-92-91, 203», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині від обстрілів постраждала жінка та хлопчик.