У Харківській області введено графіки аварійних відключень

27.11.2025  11:46
Через складну ситуацію в енергосистемі, за вказівкою НЕК "Укренерго", у Харківській області застосовані аварійні відключення електроенергії.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх ракетно-дронових атак на енергооб’єкти. 
 
Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання. 
 
Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що газовики проведуть ремонтні роботи в Шевченківському та Новобаварському районах.