За сім місяців роботи було організовано 26 таких візитів, під час яких 603 особи пройшли електрокардіографію, 506 - вакцинацію проти дифтерії та правця, 34 - зробили щеплення від COVID-19.
Рентгенологічні обстеження отримали 1079 переселенців, а 2326 осіб здали аналізи на вірусні гепатити, ВІЛ, сифіліс, COVID-19 та менінгококову інфекцію.
Також мобільні бригади проводили огляди терапевта та педіатра, а для дітей організовували тематичні заняття з профілактики інфекційних хвороб. Міська програма медичної підтримки ВПО триватиме і наступного року.