Харків вшанував жертв Голодомору 1932–1933 років (фото)

22.11.2025  09:59
Покладання квітів до Меморіалу жертв Голодомору відбулося у 92 роковини геноциду

У Харкові вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.

Урочистий захід відбувся на Меморіалі жертв голодоморів, де учасники поклали квіти на знак пам’яті.

У церемонії взяли участь перший заступник міського голови Олександр Новак, керівники області та представники правоохоронних органів.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в Україні День пам’яті жертв голодоморів щорічно відзначають у четверту суботу листопада.