Як повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на міську раду, в Харкові з 13 по 19 листопада народилося 46 дітей.
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, серед новонароджених - 24 хлопчики та 22 дівчинки, у тому числі двійня - хлопчики.
Загалом із початку повномасштабного вторгнення в Україні в місті народилося 9805 дітей.