Як повідомляє РЕДПОСТ, від удару окупантів пошкоджень зазнали
-
заклад освіти,
-
медичний заклад і
-
близько 40 багатоповерхівок, в яких було вибито майже 3,8 тис. вікон.
На місці безперервно працюють фахівці:
-
закривають віконні контури,
-
прибирають сміття,
-
відновлюють комунальні послуги
-
надають мешканцям необхідну підтримку, зокрема гаряче харчування та базові речі.
На місці також працює виїзний ЦНАП, де мешканці можуть отримати консультацію та допомогу в оформленні документів щодо пошкодженого майна.
В адміністрації району відзначили роботу всіх служб і організацій, що долучилися до ліквідації наслідків, серед них - комунальні підприємства, рятувальники, БФ «Я врятований», БФ «Проліска», «World Central Kitchen», Харківська обласна організація Червоного Хреста України та місцеві мешканці.