Через атаку ворога постраждали десятки будинків Харкова

19.11.2025  19:03
У Харкові триває ліквідація наслідків нічного обстрілу.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, від удару окупантів пошкоджень зазнали
  • заклад освіти,
  • медичний заклад і
  • близько 40 багатоповерхівок, в яких було вибито майже 3,8 тис. вікон.
 
 
На місці безперервно працюють фахівці:
  • закривають віконні контури,
  • прибирають сміття,
  • відновлюють комунальні послуги 
  • надають мешканцям необхідну підтримку, зокрема гаряче харчування та базові речі. 
 
 
На місці також працює виїзний ЦНАП, де мешканці можуть отримати консультацію та допомогу в оформленні документів щодо пошкодженого майна.
 
 
В адміністрації району відзначили роботу всіх служб і організацій, що долучилися до ліквідації наслідків, серед них - комунальні підприємства, рятувальники, БФ «Я врятований», БФ «Проліска», «World Central Kitchen», Харківська обласна організація Червоного Хреста України та місцеві мешканці.