Окупанти обстріляли Лозову

19.11.2025  11:35
У місті ворог пошкодив залізничну інфраструктуру.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на голову Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського.
 
Сергій Зеленський зазначив, що постраждалих через обстріл немає. Звернень про пошкодження житлових будинків наразі не надходило.
 
«Усі служби працюють безперервно — енергетики, комунальники, надзвичайники та інші фахівці роблять усе можливе, щоб швидко усунути наслідки атаки», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворог завдав ударів по Харкову та восьми населених пунктах області, застосовуючи БпЛА та інше озброєння.