У Харкові раптово стало зле водію тролейбусу (фото)

17.11.2025  19:00
Стало відомо, що сталося на зупинці транспорту у Харкові.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ,  під час руху на Аерокосмічному проспекті раптово стало зле водієві тролейбуса.
Він виїхав за межі проїжджої частини та пошкодив зупинку громадського транспорту.
 
 
Зараз єдиний постраждалий - водій. За інформацією медиків, він був тверезий.
 
 
 
Подія сталася о 18:15. Ситуаційний центр міста Харкова миттєво зафіксував інцидент та викликав на місце всі необхідні служби. Зараз там працюють бригади екстреної медичної допомоги та інші фахівці.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, в Харкові викрили групу серійних крадіїв приватних будинків.