Водій влаштував потрійну аварію на харківській магістралі та втік (фото)

16.11.2025  19:31
Як сталася автотроща на Салтівці з'ясовує харківська поліція.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, на Салтівці сталася аварія. На узбіччі вулиці Академіка Павлова, 132   з увімкненою аварійною сигналізацією стояла автівка Lada поряд з Opel.
 
 
 
 
 
Водій на Nissan, який їхав на великій швидкості та не враховуючи дистанцію, врізався у припарковані авто й втік з місця події. Постраждав водій Lada.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області розшукується викрадений автомобіль.