Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
ЖКГ
Главная
/
Новини Харкова
/
ЖКГ
У Харкові усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення
13.11.2025 13:50
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на Харківську міську раду.
Також вони замінили шість опор, понад 20 світильників та 129 ламп. Ще майже 150 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1,2 км мереж освітлення.
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, що на Салтівці
відновлюють
постраждалий через обстріли будинок.