У Харкові усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення

13.11.2025  13:50
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили шість опор, понад 20 світильників та 129 ламп. Ще майже 150 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1,2 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Салтівці відновлюють постраждалий через обстріли будинок.