Харківська каратистка Олександра Вусик стала двічі віце-чемпіонкою України

12.11.2025  16:00
Стала призеркою змагань й тренер харківської спортсменки
 
Як повідомляє РЕДПОСТ Олександра Вусик виборола дві срібні медалі на чемпіонаті України з карате. який став першим етапом відбору до молодіжної збірної країни. Її тренер Софія Некрашевич стала бронзовою призеркою чемпіонату.
 
 
Дівчина та її наставниця тренуються у Центрі дитячої та юнацької творчості №6 Немишлянського району.