Харківська митниця від початку року перерахувала до держбюджету майже 2 мільярди гривень митних платежів

11.11.2025  14:50
Понад 1000 представників харківського бізнесу здійснило зовнішньоекономічні операції протягом 10 місяців.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську митницю.
 
Протягом 10 місяців 2025 року до Державного бюджету України перераховано 1 923,2 млн гривень. 
 
Додатково до Держбюджету України з початку року спрямовано 149,3 млн гривень. Ці кошти  отримані за рахунок  контролю митної вартості товарів – 135,7 млн грн; контролю за визначенням країни походження – 12,4 млн грн та класифікаційної роботи – 1,2 млн гривень.  
 
Протягом вказаного періоду відбулось збільшення митних платежів по наступних групах товарів, серед яких  лідирує мідь та вироби з неї — з 35,4 до 60,1 млн грн, а також какао, трикотажні полотна, електричні машини, насіння та плоди олійних рослин.
 
Позитивна динаміка в розрізі щомісячних надходжень митних платежів до бюджету, в цілому тримається. В середньому кожного місяця Харківська митниця поповнює Державний бюджет України на 200 млн гривень. 
 
Так, у січні 2025 року сума надходжень склала 195,9 млн грн, лютий — 160,3 млн грн, березень — 216 млн грн, квітень 170 млн гри,  травень  204,3 млн грн, червень — 198,9, липень - 203,5 млн грн,  серпень — 171,1 млн грн,  вересень  - 205,2  млн грн,  жовтень -195 млн гривень.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у вересні 2025 року товарообіг на Харківщині перевищив показники того ж періоду минулого року.