Комунальники усувають аварії на мережах вуличного освітлення

31.10.2025  09:50
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 50 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили по 12 опор і кронштейнів, близько 30 світильників та більше 130 ламп. 
 
Ще понад 370 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 7 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники розповіли, як відбувається прибирання опалого листя.