Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286610-na-harkivschini-ryatuvalniki-evakuyuvali-zhinku-z-kishkoyu
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286610-na-harkivschini-ryatuvalniki-evakuyuvali-zhinku-z-kishkoyu
На Харківщині рятувальники евакуювали жінку з кішкою
Офіцери-рятувальники ДСНС Харківщини продовжують виконувати важливу гуманітарну місію — забезпечують безпечну евакуацію цивільного населення із небезпечних населених пунктів, наближених до лінії бойових дій.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС Харківщини.
28 жовтня офіцери-рятувальники Золочівської громади за допомогою спеціалізованого броньованого транспорту евакуювали з прифронтового населеного пункту жінку похилого віку разом з її домашньою улюбленкою. Жінку із кицею оперативно доставили до пункту тимчасового розміщення.
«На території Харківської області продовжує працювати цілодобова «гаряча лінія» з організації евакуації, створена благодійною організацією «Координаційний гуманітарний центр». Звертайтеся за номером: 0-800-33-92-91», - йдеться у повідомленні.
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби російські війська завдали ударів по кількох районах Харківської області. Постраждав чоловік у Куп’янську, пошкоджено житлові будинки.