Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286494-harkivski-komunalniki-navodili-lad-u-mistsyah-dlya-vigulu-sobak
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286494-harkivski-komunalniki-navodili-lad-u-mistsyah-dlya-vigulu-sobak
Харківські комунальники наводили лад у місцях для вигулу собак
Фахівці КП «Центр поводження з тваринами» цього тижня наводили лад на майданчиках для вигулу та дресирування собак у Шевченківському районі.
.jpg)
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Фахівці провели ремонтні роботи на вул. Клочківській та інших.
Комунальники полагодили огорожу, двері та снаряди для занять з собаками.
Загалом підприємство обслуговує 53 майданчики для вигулу та дресирування собак по всьому Харкову.
.jpg)
.jpg)
Раніше РЕДПОСТ писав, що тимчасово призупиняється розподіл газу до кількох населених пунктів Берестинської громади.