Як повідомляє
РЕДПОСТ, у баскетбольному етапі змагань «Битва департаментів, комунальних підприємств та районних адміністрацій міста-героя Харкова» беруть участь дев’ять команд.
За підсумками першого турнірного дня до півфіналу ввійшли команди
-
Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту,
-
КП «Шляхрембуд» та
-
адміністрацій Шевченківського і Слобідського районів.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що КП «Шляхрембуд»
виграло турнір з кіберспорту серед департаментів Харкова.