URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285624-nich-bula-vazhkoyu-ale-harkiv-trimaetsya-igor-terehov
«Ніч була важкою, але Харків тримається», — Ігор Терехов
Міський голова Харкова розповів про наслідки нічного обстрілу та роботу комунальних служб у місті.
«Ніч була важкою, але Харків тримається», — Ігор Терехов
Про це міський голова Ігор Терехов написав у своєиу телеграм-каналі, передає РЕДПОСТ.
«Ніч у Харкові знову була важкою, – каже Ігор Терехов. – Ворог завдав ударів по місту керованими авіабомбами».
«У Салтівському районі зруйнований приватний будинок, – додає мер, – ще 12 осель зазнали пошкоджень, пошкоджено автівки та високовольтні лінії. Є постраждалий».
«На Київському районі зайнялися павільйони біля станції метро «Барабашова», площа пожежі – понад 2,8 тисячі квадратних метрів, – продовжує Терехов. – Шість людей отримали травми, пошкоджено вхід до метро».
«На Салтівці, на вулиці Владислава Зубенка, горіли гаражі – 15 об’єктів зруйновано вщент, вибито вікна у багатоповерхівках».
«Комунальні та екстрені служби працювали всю ніч, – зазначає мер. – Пожежники, енергетики, водоканал, «Шляхрембуд», «Міськсвітло», метрополітен, газовики – десятки людей одразу стали до роботи, щоб локалізувати пожежі та відновити світло і воду».
«Ця ніч знову була важкою для Харкова, – підсумовує Ігор Терехов, – але попри удари та руйнування місто тримається і продовжує жити».