25.09.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285455-kabmin-vvodit-moratoriy-na-vidklyuchennya-borzhnikiv-za-gaz-ta-svitlo-yakih-regioniv-tse-torkaetsya

Кабмін вводить мораторій на відключення боржників за газ та світло: яких регіонів це торкається

Уряд надав відповідне доручення.


Кабмін вводить мораторій на відключення боржників за газ та світло: яких регіонів це торкається
Як повідомляє РЕДПОСТ, Премʼєр-міністр Юлія Свириденко доручила профільним органам підготувати плани заходів для стабільного проходження опалювального сезону — з урахуванням викликів у кожному прифронтовому регіоні. 
 
Також очільниця Упряду заявила:  
 
"Постачання світла і газу має бути безперебійним, тому відключення за борги, які накопичилися під час воєнного стану, є неприпустимими. Уряд надав відповідне доручення.
Мета — гарантувати стабільну роботу енергетичної інфраструктури взимку та забезпечити світло і тепло для людей, незалежно від атак росіян."
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що міськрада Харкова затвердила зміни до бюджету-2025 на позачерговій сесії та що саме змінилося.
 
←Вернуться Печать