Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285455-kabmin-vvodit-moratoriy-na-vidklyuchennya-borzhnikiv-za-gaz-ta-svitlo-yakih-regioniv-tse-torkaetsya
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285455-kabmin-vvodit-moratoriy-na-vidklyuchennya-borzhnikiv-za-gaz-ta-svitlo-yakih-regioniv-tse-torkaetsya
Кабмін вводить мораторій на відключення боржників за газ та світло: яких регіонів це торкається
Уряд надав відповідне доручення.
Кабмін вводить мораторій на відключення боржників за газ та світло: яких регіонів це торкається
Як повідомляє РЕДПОСТ, Премʼєр-міністр Юлія Свириденко доручила профільним органам підготувати плани заходів для стабільного проходження опалювального сезону — з урахуванням викликів у кожному прифронтовому регіоні.
Також очільниця Упряду заявила:
"Постачання світла і газу має бути безперебійним, тому відключення за борги, які накопичилися під час воєнного стану, є неприпустимими. Уряд надав відповідне доручення.
Мета — гарантувати стабільну роботу енергетичної інфраструктури взимку та забезпечити світло і тепло для людей, незалежно від атак росіян."
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що міськрада Харкова затвердила зміни до бюджету-2025 на позачерговій сесії та що саме змінилося.