24.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285388-u-dergachah-zlovmisniki-obikrali-budinok

У Дергачах зловмисники обікрали будинок

У вересні до правоохоронців звернулася 57-річна мешканка міста Дергачі із заявою про крадіжку.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Невідомі шляхом віджиму металопластикового вікна проникли до її домоволодіння та викрали гроші й ювелірні вироби.
 
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
 
Оперативники, після аналізу записів камер відеоспостереження, встановили причетних до злочину осіб. Ними виявилися 43-річний місцевий житель та його 25-річний племінник. 
 
 
Поліцейські провели санкціонований обшук у помешканнях зловмисників та вилучили речові докази: гроші, ювелірні вироби, знаряддя для віджиму пластикових вікон, одяг та взуття зловмисників, у який вони були одягнені під час скоєння злочину, мобільні телефони. 
 
 
Фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні злочину. За санкцією статті їм загрожує до 8 років позбавлення волі.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові розкрито рейдерське захоплення частки підприємства з іноземними інвестиціями.
 
 
←Вернуться Печать