Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285202-igor-terehov-molod-povinna-bachiti-u-svoyiy-gromadi-maybutne
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285202-igor-terehov-molod-povinna-bachiti-u-svoyiy-gromadi-maybutne
Ігор Терехов: Молодь повинна бачити у своїй громаді майбутнє
Повернення українців додому після вимушеної евакуації - це головний виклик для країни, але водночас і велика можливість для її розвитку.

Про це міський голова Ігор Терехов заявив сьогодні, 18 вересня, під час форуму «Стратегічні виміри міст-форпостів», передає РЕДПОСТ.
За його словами, зараз близько 5 млн українців є внутрішньо переміщеними особами, а ще близько 7 млн були змушені виїхати за кордон.
«Ми не лише чекаємо їх повернення. Ми повинні створити умови і можливості для цього. Потрібно бути готовими до того, що люди будуть висувати більш високі вимоги, прагнути вищих стандартів. Це добре, бо це гарний стимул для розвитку», - наголосив мер.
Ігор Терехов підкреслив, що для повернення українців, зокрема молоді, необхідно забезпечити доступне та енергоефективне житло, робочі місця, розвиток підприємництва, сучасну освіту, медицину та безпеку.
«Молодь повинна бачити у своїй громаді майбутнє», - наголосив міський голова.